.

.

Одлична цена
beibehang Големи сопствена позадина jade резба lotus Heiner Море тремот позадина de papel parede став quarto

beibehang Големи сопствена позадина jade резба lotus Heiner Море тремот позадина de papel parede став quarto

DEN 624.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
1m2
Бренд Име:
beibehang
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Пастирски
луо:
15619377
Производи во категоријата