.

.

Одлична цена
beibehang Обичај Позадини Фантазија земјата на Чудата Подводниот Свет Делфин Позадина de papel parede infantile menina

beibehang Обичај Позадини Фантазија земјата на Чудата Подводниот Свет Делфин Позадина de papel parede infantile menina

DEN 672.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Медитеранот
Површински Третман:
Печатени
луо:
12631018
Производи во категоријата