.

.

Одлична цена
beibehang Обичај Фото Позадина Мурали 3D Современото Живеење Соба во ЖИВО Позадина Ѕид Оркестарот Спална соба Свежа Бела Лалињата Mural Позадина

beibehang Обичај Фото Позадина Мурали 3D Современото Живеење Соба во ЖИВО Позадина Ѕид Оркестарот Спална соба Свежа

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
13909891
Шема:
Персоналните Прилагодување
Производи во категоријата