.

.

Одлична цена
beibehang Обичај Фото Mural Модерен Минималистички 3D Бела Роза Не-ткаени За Дневна Соба со Софа во Позадина 3D Ѕид Мурали Позадина

beibehang Обичај Фото Mural Модерен Минималистички 3D Бела Роза Не-ткаени За Дневна Соба со Софа во Позадина 3D Ѕид

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
13909891
Шема:
Персоналните Прилагодување
Производи во категоријата