.

.

Одлична цена
Голем muaral de papel parede,Модерен минималистички естетски цвеќиња 3D позадина,дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба модерна позадина

Голем muaral de papel parede,Модерен минималистички естетски цвеќиња 3D позадина,дневна соба тв троседот ѕидот во

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
врежана позадина, свила ткаенина, памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Апарати за домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
WT12004494
Шема:
Yes
Производи во категоријата