.

.

Одлична цена
beibehang Не wovens Обичен Позадини Американски Ретро Ретро Едноставна Дневна Соба Позадина Позадини Не wovens de papel parede

beibehang Не wovens Обичен Позадини Американски Ретро Ретро Едноставна Дневна Соба Позадина Позадини Не wovens de

DEN 960.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
5.3㎡
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Производи во категоријата