.

.

Одлична цена
beibehang Големи Сопствени Wallpaper HD Magnolia Цвет Прекумерна ТВ Дневна Соба Позадина Дома Декорација

beibehang Големи Сопствени Wallpaper HD Magnolia Цвет Прекумерна ТВ Дневна Соба Позадина Дома Декорација

DEN 624.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Стил:
Земја
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
luoxiu:
15435601
Производи во категоријата