.

.

Одлична цена
Виолетова Пупка Роза Обичај Фото самолепливи 3D кат ПВЦ водоотпорен кат 3D позадина подот за дневна соба

Виолетова Пупка Роза Обичај Фото самолепливи 3D кат ПВЦ водоотпорен кат 3D позадина подот за дневна соба

DEN 1200.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
слика во слика
Материјал:
Пластични
Стил:
Медитеранот
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
1261
Шема:
Флорални
Тип:
ПВЦ
Материјал:
ПВЦ
Големина:
Customize Size
Водоотпорен:
Yes
Авто-лепливоста:
Yes
Производи во категоријата