.

.

Одлична цена
Allenjoy фотографија позадина браун фрам коли сончоглед есен новороденче фото студио photocall позадина обичај

Allenjoy фотографија позадина браун фрам коли сончоглед есен новороденче фото студио photocall позадина обичај

DEN 333.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.
Контактирајте со нас:
Пони#globalego.cn
Производи во категоријата