.

.

Одлична цена
Децата Фотографија Позадина Обичај Backdrops Новороденче Винил крпа Фотографија Backdrops за Фото Студио Брза Испорака СМ-5684

Децата Фотографија Позадина Обичај Backdrops Новороденче Винил крпа Фотографија Backdrops за Фото Студио Брза Испорака

DEN 355.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (мм):
240x300cm, 100x150cm, 150x220cm, 150x250cm, 180x250cm, 180x300cm, 240x250cm, 300x300cm, 240x360cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Материјал:
Платно
Стил:
Деца
Број На Модел На:
CM-5684
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина (мм):
1500
Производи во категоријата