.

.

Одлична цена
Кејт Бебе Роденден Позадина Globs Позадина Деца Позадина Лесна Цртан Филм Фото Студио За Сопствени

Кејт Бебе Роденден Позадина Globs Позадина Деца Позадина Лесна Цртан Филм Фото Студио За Сопствени

DEN 719.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (мм):
W 200cmxH 200cm, кориснички големини, W 150cmxH 220cm, W 200cmxH 300cm, W 250cmxH 250cm, W 300cmxH 600cm, W 150cmxH 200cm, W 300cmxH 300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
ntego-1061
Бренд Име:
кејт
Стил:
Деца
Материјал:
Микрофибер
Новиот Материјал Предности:
Reable
Пакување:
Пати
превозот:
Бесплатен превозот или да плаќаат товар за испорака
се применуваат:
Затворен,Бебе,Свадба,забава,Дете,Фестивали,итн
Големина:
Fixed size and custom size
сопствени направени:
Сопствени слики и големина(контактирајте ме)
Период на порибување:
5 Дена(нормално 3 Дена)
клучен збор:
Фото backgound, fotografia позадина
Трговија на големо:
Целосна 3 пик, попуст 5%(ме контактирате за повеќе)
По продажба проблем:
Ве молиме контактирајте ме за прв пат
Производи во категоријата