.

.

Одлична цена
Децата фотографија backdrops Винил Фотографија Позадина Компјутер Печатење Новороденче Backdrops за фото студио XT-2661

Децата фотографија backdrops Винил Фотографија Позадина Компјутер Печатење Новороденче Backdrops за фото студио XT-2661

DEN 355.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (мм):
100x150cm, 150x220cm, 150x250cm, 180x250cm, 180x300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Материјал:
Платно
Стил:
Деца
Број На Модел На:
XT-2661
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина (мм):
1500
Производи во категоријата