.

.

Одлична цена
КЕЈТ Фото Позадина Лето Позадина Море Позадина Плажа Тематските Позадина Балон Позадина Сонце Слика за Деца Пука

КЕЈТ Фото Позадина Лето Позадина Море Позадина Плажа Тематските Позадина Балон Позадина Сонце Слика за Деца Пука

DEN 791.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (мм):
W 150cmxH 220cm, W 200cmxH 200cm, W 200cmxH 300cm, W 250cmxH 250cm, W 300cmxH 300cm, W 300cmxH 600cm, кориснички големини, W 150cmxH 200cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
LK-5210
Бренд Име:
кејт
Стил:
Сценско
Материјал:
Микрофибер
Новиот Материјал Предности:
Лесна, перат, може да се пеглање
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Карактер:
Затворен,Бебе,Свадба,забава,Дете,Фестивали,итн
клучен збор:
Фото backgound, fotografia позадина
Користат за :
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
Големина:
Fixed size and custom size
shippment:
Бесплатен превозот или да плаќаат товар за испорака
Попуст:
5% За повеќе од 3 еез
Производи во категоријата