.

.

Одлична цена
3x3m Tye-Умре Муслин бебе деца backdrops фотографија, памучна крпа потекло за фото студио божиќ семејството HY37

3x3m Tye-Умре Муслин бебе деца backdrops фотографија, памучна крпа потекло за фото студио божиќ семејството HY37

DEN 1632.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (мм):
3x3m, 3x4m, 3x5m, 3x6m
Материјал:
Муслин
Пакет:
Yes
Стил:
Стариот Мајстор
Број На Модел На:
HY-37
Бренд Име:
FOTOKEEN
Тип:
Tye-умре Позадина
Големина:
Може да се прилагоди
Е Прилагодена:
Yes
Производи во категоријата