.

.

Одлична цена
Allenjoy винил backdrops за фотографија Одбор фото романтична свадба добредојдовте постер слатка прослава фотографија backdrops

Allenjoy винил backdrops за фотографија Одбор фото романтична свадба добредојдовте постер слатка прослава фотографија

DEN 333.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.
Контактирајте со нас:
Пони#globalego.cn
Производи во категоријата