.

.

Одлична цена
Шума Фото Сон Завеса Затворен производи За Фотографија 5x7ft Печатење Бебе Кат Backdrops Фотографски

Шума Фото Сон Завеса Затворен производи За Фотографија 5x7ft Печатење Бебе Кат Backdrops Фотографски

DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (мм):
100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 150x250cm, 250x250cm, 180x300cm, 200x300cm, 300x300cm, 300x600cm, 300x500cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
KIFIERG
Материјал:
Винил
Стил:
Деца
Број На Модел На:
К-1246
Големина:
Различни големини да се избере
детали:
Само Содржината фотографија Позадина(s)
се применуваат:
Фото Студио,Фотографии,Фотографии Backdrops
Слика Содржина :
Било Содржина На Фотографија
Карактер:
Новороденче,Деца Фотографии,Свадба Фотографии,Фотографот
Тема:
Свадба/Деца
Печатени Начин :
Дигитални Печатени,Рачно Насликани Позадина
KEYWORD1:
Фотографија Потекло
KEYWORD2:
Винил Фотографија Позадина
Известување:
Производот без заграда или ничија
Производи во категоријата