.

.

Одлична цена
MISNIKI 2017 Лето Мода Товар Шорцеви за Мажи Секојдневен Памук Маскирна машки Шорцеви

MISNIKI 2017 Лето Мода Товар Шорцеви за Мажи Секојдневен Памук Маскирна машки Шорцеви

DEN 582.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
29, 30, 31, 32, 34, 36, 38
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Цврста
Должина:
Knee Length
Декорација:
Џебови
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Редовни
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MISNIKI
Одговара Тип:
Редовни
боја:
Маскирна
Големина:
29,30,31,32,34,36,38
Сезоната:
Лето
Производи во категоријата
DEN 1173.60 -40 %