.

.

Одлична цена
С. ARCHON Зимска Мека Лушпа Ајкула Кожата Маскирна Воена Панталони Мажите Водоотпорен Топло Тактички Руно Панталоните Windproof Војска Панталони

С. ARCHON Зимска Мека Лушпа Ајкула Кожата Маскирна Воена Панталони Мажите Водоотпорен Топло Тактички Руно Панталоните

DEN 912.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Редовни
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
s.archon
Број На Модел На:
тактички панталони
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Половината Тип:
Средината
Декорација:
Џебови
Должина:
Full Length
Половината Големина(во инчи):
30.7-40.6
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Панталона Стил:
Директно
Стил:
Повик
Дебелина:
Во тешка категорија
Панталони тип:
НИ Војска Тактички Воен Маскирни Панталони
Панталони Stye:
Windproof Водоотпорен Топло Руно Панталони
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
15 Бои, вклучувајќи ги и Црна, Рака Зелена,Каки......
Функција:
Водоотпорен, Windproof, Дише,Термички,Анти-Pilling, Анти-Смалуваат
добро за:
Војската, Тактички, Воена, Секојдневен, Макбаскет, Борба, Airsoft, Мода
Стил:
Воена & Војска & Секојдневен & Fashion
Материјал:
Полиестер, Памук
Seanson:
Пролет, Есен, Зима
Карактеристично:
Ајкула Кожата Мека Лушпа Тактички Воен Маскирни Панталони
Производи во категоријата