.

.

Одлична цена
Grandwish Зима Руно Панталони Мажите Плус Големина 3XL Топло Мажите е Дебела Панталони Руно Надвор тешка категорија за Мажи Руно Панталони, PA784

Grandwish Зима Руно Панталони Мажите Плус Големина 3XL Топло Мажите е Дебела Панталони Руно Надвор тешка категорија

DEN 407.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Дебелина:
Во тешка категорија
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
PA784
Декорација:
Џебови
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
Grandwish
Половината Големина(во инчи):
30-40
Производи во категоријата