.

.

Одлична цена
YPP ЗАНАЕТ ЉУБОВ Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Детска Забавна Декорација Материјали

YPP ЗАНАЕТ ЉУБОВ Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Детска Забавна

DEN 66.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Декорација
Тип:
Стандард Печат
Бренд Име:
YPP занает
Број На Модел На:
18030701
Материјал:
Силикони
Повод:
Свадба Партија; Scrapbooking занаети
Пакување:
1sheet/многу
Големина:
10x14.5cm
Производи во категоријата