.

.

Одлична цена
[EL BARCO] Мажите Лето Кратко Sleeve Мрачно Памук Секојдневен Поло Маица Тенок Дише Luxury Designer Сина Црвена Машки Кошули, Блузи BL2

[EL BARCO] Мажите Лето Кратко Sleeve Мрачно Памук Секојдневен Поло Маица Тенок Дише Luxury Designer Сина Црвена Машки

DEN 585.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Блузи Тип:
Polos
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Бренд Име:
EL BARCO
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип:
Тенок
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Боја Стил:
Контраст Боја
Декорација:
Никој
Функција:
Дише
боја:
Црна, Сина, Црвена, Зелена, Виолетова, Портокалова, Розова, Жолта
Asain Големина:
S, M, L, XL, XXL
Сезоната:
Лето
Памук:
Плетени памук
Функција:
Пот апсорпција, Дише, Удобни, Меки
Стил:
Тенок, Секојдневен, Мода
НЕМА.:
bl02
Производи во категоријата
DEN 479.76 -58 %

DEN 479.76 -58 %