.

.

Одлична цена
2017 Лето Нова Мода Бонбони Боја Торта Везени Секојдневен Лабава Женски Поло Маица

2017 Лето Нова Мода Бонбони Боја Торта Везени Секојдневен Лабава Женски Поло Маица

DEN 180.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
One Size
Блузи Тип:
Polos
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук Мешавини
Боја Стил:
Природна Боја
Функција:
Дише
Шаблон Тип:
Геометриски