.

.

Одлична цена
батерија за таблет 3000MAH 4045145 Литиум полимер Таблета Батеријата со заштита на одборот За Таблет SOAIY M701 Teclast P76A

батерија за таблет 3000MAH 4045145 Литиум полимер Таблета Батеријата со заштита на одборот За Таблет SOAIY M701 Teclast

DEN 283.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Тип:
Li-полимер
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
4045145
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Големина:
XXX
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
is_customized:
Yes
Производи во категоријата