.

.

Одлична цена
Литар енергија на батеријата 3.7 V литиум полимер батерија 405080 2000MAH мобилни напојување Таблет КОМПЈУТЕР GPS уред

Литар енергија на батеријата 3.7 V литиум полимер батерија 405080 2000MAH мобилни напојување Таблет КОМПЈУТЕР GPS

DEN 229.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Тип:
Li-полимер
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Број На Модел На:
405080
Големина:
405080
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 1103.76 -56 %