.

.

Одлична цена
Шенжен литиум полимер батерија фабрика директна продажба 903040 3.7 V 1100mah соларна LED светилка

Шенжен литиум полимер батерија фабрика директна продажба 903040 3.7 V 1100mah соларна LED светилка

DEN 242.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Тип:
Li-полимер
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
1100mAh
Број На Модел На:
903040
Номиналниот Напон:
3.7 V
Номиналниот Капацитет:
MAH
Големина:
According to the pictures of cell size
Стандарден Напон:
3.7 (V)
Обработка на прилагодување:
Yes
Струја На Полнење:
2 (А)
Применливи тип:
Mp3
Сертификација на производи:
Други
Соодветен производ модел:
мини звучник
Тип На Батерија:
Литиум Батерија
Производи во категоријата
DEN 1103.76 -36 %