.

.

Одлична цена
24XAA3000mAh+24X ААА 1800mAh 1.2 VNi-МЗ батерија на Сина

24XAA3000mAh+24X ААА 1800mAh 1.2 VNi-МЗ батерија на Сина

DEN 887.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Номиналниот Напон:
1.2 V
Бренд Име:
toyofmine
Поставете Тип:
Само Батерии
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Број На Модел На:
001
Големина:
1.2V
Производи во категоријата