.

.

Одлична цена
Новата Замена 14.4 V 4.0 Ах NI-МЗ Правосмукалка Батеријата за Samsung NaviBot VCR8895 VCR8875 SR8845 SR8855 SR8895 VCR8845

Новата Замена 14.4 V 4.0 Ах NI-МЗ Правосмукалка Батеријата за Samsung NaviBot VCR8895 VCR8875 SR8845 SR8855 SR8895

DEN 876.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Батеријата Број:
1pcs
Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 1
Замена На Батеријата:
No
Големина:
Prismatic
Бренд Име:
LERRANC
Број На Модел На:
14.4 V 4.0 Ах Ni-мз за Samsung NaviBot SR88XX Серија
Номиналниот Капацитет:
4000mah
Напон:
14.4 Volt
Батерија Тип:
правосмукалка батеријата
Компатибилен модел:
за Samsung NaviBot VCR8875 SR8845 SR8855 SR8895 VCR8845 VCR8895
Замена На Батеријата:
No
Производи во категоријата
DEN 167.76 -84 %