.

.

Одлична цена
MasterFire 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Сосема Нов Ni-МЗ ААА 2.4 V 800mAh Ni МЗ Батеријата Полнење Cordless Телефон Батерии Пакет Со Приклучоци

MasterFire 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Сосема Нов Ni-МЗ ААА 2.4 V 800mAh Ni МЗ Батеријата Полнење Cordless Телефон Батерии Пакет

DEN 312.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Номиналниот Капацитет:
800mAh
Големина:
AAA
Поставете Тип:
Само Батерии
Бренд Име:
MasterFire
Тип:
NI-МЗ
Број На Модел На:
ААА 2.4 V 800mAh
Батеријата Број:
2
Номиналниот Капацитет:
800mAh
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 1103.76 -90 %