.

.

Одлична цена
Моќ Алатка на Батерија Полнач за Милвоки.со Замена Li-ion Моќ Алатка Полнач За Милвоки.со М12 12 Volt 48-59-2401 48-11-2402

Моќ Алатка на Батерија Полнач за Милвоки.со Замена Li-ion Моќ Алатка Полнач За Милвоки.со М12 12 Volt 48-59-2401 48-11-2402

DEN 1108.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Брзо полнење:
No
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
Интелигентни Полнење:
No
Тип:
Електричен
Бренд Име:
C&P
Број На Модел На:
Мили ch03
екран:
No
Производи во категоријата