.

.

Одлична цена
Anti-Fouling 9H столче Маска за Нега на Вода Repell Внатрешни работи за Нега на Автомобилски Внатрешни работи Кожа/Винил Слој Тапацир Керамички Слој

Anti-Fouling 9H столче Маска за Нега на Вода Repell Внатрешни работи за Нега на Автомобилски Внатрешни работи Кожа/Винил

DEN 302.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Специјални Функции:
висок сјај,супер hydrophobic и oleophobic
Објектот Волумен:
50МЛ
Објектот Ширина:
3.5cm
Објектот Дијаметар:
3.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
авто нега
Објектот Висина:
9.9cm
Објектот Тежина:
123g
Објектот Должина:
9.9cm
Материјал Тип:
високи перформанси неоргански силициум компоненти, мазива и сл.
Тип На Објект:
полирање
Име На Модел:
Нано-Хибрид Технологија