.

.

Одлична цена
Нови 12v Литиум Батерија за Електрична Полирање Машина Автомобил Полирач Почиста Брзина на Промена

Нови 12v Литиум Батерија за Електрична Полирање Машина Автомобил Полирач Почиста Брзина на Промена

DEN 1519.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Номинална Напон:
12v
Број На Модел На:
1
Не-Оптоварување Брзина:
3000RPM
Тежина:
1.5
Тип:
Автомобил Полирач
Бренд Име:
Arcsheng
Димензии:
1
Извор На Енергија:
Батеријата
Номинална Влезна Моќност:
1
Фреквенција:
1
Тркала Дијаметар:
100mm
DIY Материјали:
Металугрија
Производи во категоријата
DEN 19920.00 -62 %