.

.

Одлична цена
45mm Гумени Нозе Браници Гумени Влошки Круг Bushings за Мебел Челични Цевки Стол Црна Пакет 20

45mm Гумени Нозе Браници Гумени Влошки Круг Bushings за Мебел Челични Цевки Стол Црна Пакет 20

DEN 487.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
45mm
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Тип:
Гумени Нозе
боја:
Црна
Материјал:
Гума
Стил:
Круг
Производи во категоријата