.

.

Одлична цена
Безжична Игра Контролер USB Порт за Полнење Кабел Gamepad Напојување Полнење Кабли Кабелот Жица Линија за SONY PlayStation 3 PS3

Безжична Игра Контролер USB Порт за Полнење Кабел Gamepad Напојување Полнење Кабли Кабелот Жица Линија за SONY PlayStation

DEN 27.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
1m, 1.8 m
USB Тип:
Стандард
Број На Модел На:
174328
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
ALLOYSEED
Употреба:
Паметни Уреди
Уверение:
CCC
Пакет:
No
Примена:
за Sony Playstation 3
функција 1:
Безжична Gamepad Држачи За Кабел
Карактеристика 2:
Игра Контролер За Полнење Кабелот
Должина на кабел:
1m/1.8 m
Производи во категоријата
DEN 43.92 -47 %