.

.

Одлична цена
VOHIO Мажите појас Дизајнер бренд автоматски тока појас мажите гребење на cinturon кожа harnesses мажи За секоја прилика 130cm

VOHIO Мажите појас Дизајнер бренд автоматски тока појас мажите гребење на cinturon кожа harnesses мажи За секоја прилика

DEN 259.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Појас Должина:
100cm, 105cm, 110cm, 115cm, 120cm, 125cm, 130cm
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Појаси Материјал:
Сплит Кожа,Метал
Појас Ширина:
3.5 см
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Мажи
Тока Должина:
7.5 cm
Бренд Име:
VOHIO
Тока Ширина:
4cm
Појас Должина:
100cm 105cm 110cm 115cm 120cm 125cm 130cm
Појаси Големина:
38 40 42 44 46 48 50 52
група:
Подароци Појаси за Мажи Сопруг момче
Појас тока моделирање:
На правоаголник
Пакет Листа:
Еден Појас
Појас тока материјал:
Легура
Одговара начин:
автоматско тока
Без разлика дали на лице место:
Yes
Пакување:
Opp да се забрза рака торба
Појаси Shippment:
Бесплатен превозот
Производи во категоријата