.

.

Одлична цена
FAJARINA Квалитетот на Мажите Cowhide Пукам Шема Вистинска Кожа Автоматско Сини Ленти Mens 3.5 цм Ширина Појаси за Мажи N17FJ133

FAJARINA Квалитетот на Мажите Cowhide Пукам Шема Вистинска Кожа Автоматско Сини Ленти Mens 3.5 цм Ширина Појаси за

DEN 768.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Појас Должина:
105cm 27to31 Инчен, 110cm 32to33 Инчен, 115cm 34to35 Инчен, 120cm 36to37 Инчен, 125cm 37to40 Инчен, 130cm 41to43 Инчен
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
3.5 см
Бренд Име:
FAJARINA
Тока Должина:
8.5 cm
Пол:
Мажи
Стил:
Новина
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Тока Ширина:
5.6 cm
Број На Модел На:
N17FJ133
Атрибут:
Висок квалитет
Појас Должина:
105-125cm
рака тока:
автоматско тока
рака тока материјал:
легура тока
Појаси Големина:
2XS,XS,S,M,L,XL,XXL или 27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,38,40,41
Име:
појаси за мажи
боја:
Црно Кафе Сина
дизајн:
Уникатен дизајн
Продажба Метод:
фабриката за директна продажба
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Производи во категоријата