.

.

Одлична цена
2 ПАРЧИЊА Мотоцикл Имајќи Центар Управување со Матични Волан Главата За KAWASAKI Z1000 ZG1400A ZG1400B CONCOURS ZR750K Z750S ZX1000 НИНЏА

2 ПАРЧИЊА Мотоцикл Имајќи Центар Управување со Матични Волан Главата За KAWASAKI Z1000 ZG1400A ZG1400B CONCOURS ZR750K

DEN 479.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Пневматици
Име На Модел:
5191535
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Челик