.

.

Одлична цена
Еден Пар Schuko Електрична Енергија Plug сребро Позлатен Приклучок IEC Женски plug ЕУ Моќ Конектор

Еден Пар Schuko Електрична Енергија Plug сребро Позлатен Приклучок IEC Женски plug ЕУ Моќ Конектор

DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Хибрид Конектори
Пол:
Машки
Бренд Име:
audiocrast
боја:
слика шоу
Материјал:
сребро позлатен
Тип:
ЕУ моќ приклучок
Пакет:
1pair