.

.

Одлична цена
Прилагодливи Гумени Пливање Појас Половината Обука Опрема Пливање Прстен Плови Плоча Пливање Пловни Бенд Пливаат појас

Прилагодливи Гумени Пливање Појас Половината Обука Опрема Пливање Прстен Плови Плоча Пливање Пловни Бенд Пливаат појас

DEN 228.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
170710-1
Применливи Луѓе:
Дете
Бренд Име:
weisuer
одговараат за:
деца и возрасни
N:
Пливање Прстен
За:
пливање круг
Објектот:
гумени прстен
Стил:
гумени пливање
Тип:
бебе пливаат
Функција:
пливање душек
Производи во категоријата