.

.

Одлична цена
Нови Carburetor чистење со четка Одговара Stihl FS160 FS220 FS280 FR220 Претставник

Нови Carburetor чистење со четка Одговара Stihl FS160 FS220 FS280 FR220 Претставник

DEN 420.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
Одговара Stihl FS160 FS220 FS280 FR220
Производи во категоријата