.

.

Одлична цена
Џеб Пенкало Тип Дигитални ORP Метар -1999mV~1999mV LCD Оксидација Redox Потенцијал Тестер Аквариум Базен Вода orp Вредност Мерење

Џеб Пенкало Тип Дигитални ORP Метар -1999mV~1999mV LCD Оксидација Redox Потенцијал Тестер Аквариум Базен Вода orp

DEN 623.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Kedida
Дисплеј Тип:
Дигитални
DIY Материјали:
Водовод
Со Светлото Или Не:
Yes
Број На Модел На:
969
Производи во категоријата