.

.

Одлична цена
Бренд KEDIDA Сол Метар Пенкало Тип LCD Дисплеј Дигитални Salinometer Вода Базен СПА Salinity Тестер 0 до 1000 Mg/L КТ-3080

Бренд KEDIDA Сол Метар Пенкало Тип LCD Дисплеј Дигитални Salinometer Вода Базен СПА Salinity Тестер 0 до 1000 Mg/L

DEN 959.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дисплеј Тип:
Дигитални
DIY Материјали:
Водовод
Со Светлото Или Не:
No
Број На Модел На:
258
Бренд Име:
Kedida
Производи во категоријата