.

.

Одлична цена
CQB Лето Тактички Пешачење Т Кошула Мажите Брз Сува Дише Coolmax Блузи Воена Обука Еластична Tees Риболов Кошула CYF0515

CQB Лето Тактички Пешачење Т Кошула Мажите Брз Сува Дише Coolmax Блузи Воена Обука Еластична Tees Риболов Кошула CYF0515

DEN 1055.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Блузи Тип:
Tees
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Мажи
Бренд Име:
В. П. Б
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Микрофибер
Материјал Технологија:
CoolMax
Име:
Отворено Брз Сува T-shirt
боја:
Црна,Војска Зелена,Каки,Сива
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Пол:
Мажи
Материјал:
50% coolmax,40%Полиестер,10% Spandex
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Погоден за:
Тактички Активност,Пешачење,Кампување,Качување ,Секојдневно lfe
Feasure:
COOLMAX материјал,Дишат Micropore,Тешки Еластичен
Блузи Тип:
Tees
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
Производи во категоријата