.

.

Одлична цена
3 Боја Зима Високо-топ Снег Чизми Топло Велур Кожа Снег Подигање Крзно Обрабени Чипка Глуждот Патики за Мажи

3 Боја Зима Високо-топ Снег Чизми Топло Велур Кожа Снег Подигање Крзно Обрабени Чипка Глуждот Патики за Мажи

DEN 746.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Пешачење Чевли
Затворање Тип:
Чипка-Up
Ниво На Пракса:
Почетник
Број На Модел На:
ZP413101
Датум На Издавање:
Fall2017
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пол:
Мажи
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Функција:
Висина Зголемување На
Бренд Име:
OUTAD
Insole Материјал:
PU
Производи во категоријата