.

.

Одлична цена
Задебелување Дневна Соба со Висок Квалитет Перница 400TFC Santu Деа 45*45см OM3023

Задебелување Дневна Соба со Висок Квалитет Перница 400TFC Santu Деа 45*45см OM3023

DEN 129.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
OM3022
Стил:
Европа
Бренд Име:
Santu·Деа
Употреба:
Седиште
Шаблон Тип:
Цврста
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Материјал:
100%Лен
Возрасна Група:
Возрасни лица
Обликот:
Плоштад
Тип:
Cusion
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Пополнување:
Памук
Употреба:
Перница
Функција:
парична казна изработка
Производи во категоријата