.

.

Одлична цена
45x45cm Боја на букви мода личност Дома Мебел производи памук Pillowcase Перница NB089

45x45cm Боја на букви мода личност Дома Мебел производи памук Pillowcase Перница NB089

DEN 102.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Ткаенина Count:
50
Шаблон Тип:
Писмо
тема count:
200TC
Бренд Име:
Candiway
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
NB08900000
Техника:
Ткаени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Сексуално Сугестивна:
No
одделение:
Квалификуван
Употреба:
Дома
Материјал:
Памук, Лен
Стил:
Национално Знаме
Производи во категоријата