.

.

Одлична цена
Геометрија Перница Перница Mandala Pillowcase Среден Век Фудбал Соба Карирани Фрли Перница Перница Дрво Гранки 17X17 Памук

Геометрија Перница Перница Mandala Pillowcase Среден Век Фудбал Соба Карирани Фрли Перница Перница Дрво Гранки 17X17

DEN 88.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
43 x 43 cm
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
CX9029
is_customized:
Yes
Употреба:
Софа
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7 inch
ткаенина боја:
Беж
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
Патент:
невидливи патент
Модел 1:
Црна Остава Цвеќе Плоштадот Кафена И Зелена
Шема 2:
Линија Круг Дијамант Жолт Крст На Сина
Производи во категоријата