.

.

Одлична цена
Новиот Божиќ снежен човек мечка Декември лен Перница Покрие жакард покрие перница случај софа кревет автомобил дома соба Декември трговија на големо FG469

Новиот Божиќ снежен човек мечка Декември лен Перница Покрие жакард покрие перница случај софа кревет автомобил дома

DEN 287.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Жакард
Бренд Име:
MENHETON
Техника:
Ткаени
Материјал:
Лен / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Шема:
Извезена
Обликот:
Плоштад
Производи во категоријата