.

.

Одлична цена
Бројките од памук и лен перница за потпрена за да се покријат, ѕвездите се одржи перница случај, нова перници групи на продаде како топла колачи

Бројките од памук и лен перница за потпрена за да се покријат, ѕвездите се одржи перница случај, нова перници групи

DEN 549.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
450mm*450mm
Шаблон Тип:
Портрет
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Производи во категоријата