.

.

Одлична цена
2018 Нови Акварел Зебра Декоративни Фрли Перница Покрие Шарени Црно Бела Нордиските Памук, Лен 18 инчи Перница Покрива Троседот

2018 Нови Акварел Зебра Декоративни Фрли Перница Покрие Шарени Црно Бела Нордиските Памук, Лен 18 инчи Перница Покрива

DEN 165.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
зебра
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Бренд Име:
moodcome
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Софа
Стил:
Мајсторство
Грб боја:
Природни Лен Боја/ Крем
Производи во категоријата