.

.

Одлична цена
1PC Топла Продажба на Нова 3D Пеперутка Лен Перница Покрие Перница Покрие Птици За Декорација Гроздобер Coussin 45X45CM ОУ 004

1PC Топла Продажба на Нова 3D Пеперутка Лен Перница Покрие Перница Покрие Птици За Декорација Гроздобер Coussin 45X45CM

DEN 85.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
ou004
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
Плетени
Производи во категоријата